• Wizyta Świętego Mikołaja

• 11 grudnia naszą szkołę odwiedził bardzo wyczekiwany gość czyli Święty Mikołaj . Już od samego rana dzieci były bardzo podekscytowane i z niecierpliwością patrzyły w okna sali czy już wylądowały sanie wypełnione prezentami . Na ten dzień dzieci przygotowały występ artystyczny , który bardzo się podobał Mikołajowi. Po otrzymaniu prezentu , każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

• ANDRZEJKI

• 30 listopada to święto magii , wróżb i wspaniałej zabawy . Dzieci z naszej szkoły zarówno ci młodsi z przedszkola jak i starsi uczestnicząc  w wielu zabawach przygotowanych na ten Andrzejkowy wieczór , próbowały odgadnąć swoją najbliższą przyszłośc np. kim zostaną , jak będzie miała na imię przyszła sympatia lub czy ich marzenia spełnią się w najlbiższym czasie. Nie zabrakło róznież dobrej muzyki i tańców.