• BAL KARNAWAŁOWY 2023

• 19 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Na uczniów czekała pięknie przystrojona sala gimnastyczna, w dekorację której zaangażowali się zarówno młodsi jak i starsi. Muzyka, tańce, zabawa i mnóstwo uśmiechu– tego jak na prawdziwy bal nie zabrakło. Dzieci bawiły się wspaniale, a błyszczące kreacje zachwycały. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie choinki. Kolejna zabawa karnawałowa już za rok!

• Dzień Babci i Dziadka

• To był dzień pełen wzruszeń i pięknych momentów, ponieważ do naszej szkoły zawitali Babcie i Dziadkowie. Już niedługo Ich święto, to jeden z tych dni w roku, kiedy wnuczęta mogą podziękować swoim Babciom oraz Dziadkom za ich miłość i serce okazywane na co dzień.

Nasi ucznowie swoją wdzięczność okazali występem artystycznym oraz drobnymi upominkami. Dziewczynki i chłopcy z zerówki pięknie wyrecytowali wierszyki oraz zaśpiewali kolędę. Następnie klasy 1-3 wykazali się swoimi umiejętnościami w śpiewaniu kolęd, kolejnym punktem był skecz o Marynie i Jaśku. Na twarzach naszych gości pojawiły się uśmiechy, a cała sala wypełniła sie rodzinną, wesołą atmosferą. Całą akademię umilił występ taneczny zerówki oraz klas 1-3. Na koniec wszyscy zaśpiewaliśmy naszym kochanym Gościom gromkie Sto lat!

Kochane Babcie, Kochani Dziadkowie jeszcze raz życzymy Wam wszelkiej pomyślności, zdrowia, zadowolenia z wnucząt! Dziękujemy,że byliście z nami!

Rodzciom dziękujemy za współpracę oraz za pomoc w organizacji tego dnia.